نام کاربری :
گذرواژه :
فراموشی گذرواژه

فضای رایگان ابری

با عضویت در سایت فضا98 پـنلی با مشخصـات شما با حجم 5 گیگابایت بـه صورت کاملا شخصی و رایـگان برای نــگهداری فایل و عکس ، مدیریت و اشتراک گذاری آن در اختیار شما قرار می گیرد .

دسترسی راحت از هرجا به فایل خود

کاربران فضا98 در هر جای دنیا با وارد شدن به پنل شخصی خود می توانند به راحتی به تمامی فایل های آپلود شده در پنلشان دسترسی داشته باشد و مدیریت کنند .

مدیریت فایل ها با هر نوع دستگاه

طراحی واکشی ( Responsive ) سایت فضا98 این امکان را به کاربران محترم می دهد که با هر دستگاهی در هر ابعاد موبایل ، کامپیوتر ، لپ تاپ یا تبلت و دستگاه های دیگر به راحتی وارد پنل خود شده و فایل های خود را به آسانی مدیریت کنند .

فضایی برای وبلاگ ها و وب سایت ها

داشتن یک فضا برای وب سایت ها و وبلاگ ها جهت قرار دادن فایل ها و عکس ها و محتویات آن ضروری است و هزینه بر ، فضا98 این فضا را رایگان در اختیار وبمستران و مدیران وب سایت ها و وبلاگ ها قرار می دهد .

ماندگاری همیشگی فایل ها

با آپلود فایل و عکس در پنل ، مدیریت و حذف فایل توسط خود کاربر انجام می پذیرد ، در این صورت نگهداری فایل بستگی به خود کاربر دارد در واقع فضا98 هیچ دخالتی در حذف فایل ندارد .

حــــــــــــــریم خصوصی

با استفاده از امکانات پنل و درج گذرواژه بر روی فایل و عکس خود می توانید لینک دانلود و یا نمایش آن ها را با شرط داشتن گذرواژه برای افراد در نظر داشته باشید و یا با خصوصی کردن فایل و عکس خود می توانید لینک آن ها را غیر فعال کنید .

آمار بازدید و دریافت عکس و فایل

امکاناتی در پنل فضا98 موجود می باشد که از تعداد بازدید یا دریافت فایل و عکس شما توسط بازدیدکنندگان با خبر خواهید بود .

دانلود با لینک مستقیم

تمامی عکس های آپلود شده دارای لینک مستقیم می باشد و همچنین فایل های که درر وب سایت ها فراخوانی می شود مانند پسوند های ( js , css ) به صورت مستقیم می باشد .

SEO فایل

با استفاده از امکاناتی که برای فایل در نظر گرفته شده کاربر می تواند فایل خود را با کلمات کلیدی که در نظر دارد برای بهتر جستجو شدن آن در موتور های جستجو SEO کند ، درنتیجه فایل مورد نظر کاربر بیشتر مورد بازدید قرار می گیرد .

اشتراک گذاری فایل با دیگران

امکانات بسیار راحت و آسان برای اشتراک گذاری فایل با دیگران در پنل کاربری وجود دارد که این امکان را به کاربر می دهد که لینک دانلود فایل خود را در شبکه های اجتماعی خود messenger , email , sms و یا مستقیم از پنل برای دوستان خود ارسال کند .

ارتقاء پنل

کاربران می توانند حجم پنل کاربری خود را افزایش داده و از امکانات بیشتری بهره ببرند با ورود به صفحه ارتقاء پنل می توانند اقدام به افزایش حجم پنل خود کنند .

آپلود موقت

در صفحه نخست فضا 98 آپلود موقت وجود دارد ، در این قسمت خدمات آپلود به صورت زماندار انجام می گیرد ، بدین معنی که افراد فایل های خود را آپلود می کنند و لینک مستقیم دریافت می کنند و از 1 تا 98 روز به انتخاب کاربر اگر آن لینک بازدید داشته باشد لینک وجود دارد و اگر بازدید نداشته باشد به صورت خودکار حذف می گردد .

دانلود با قابلیت Resume

لینک دانلود تمامی فایل ها قابلیت مکس و ادامه دانلود دارد .

پشتیبان 24 ساعته برای کاربران

در پنل کاربری امکاناتی برای ارتباط با پشتیبانی و دیگر بخش های فضا98 در نظر گرفته شده است که کاربر به راحتی می تواند برای رفع مشکلات یا سوالات خود با بخش مربوطه ارتباط داشته باشد .

Drop & Drog برای آپلود فایل

برای راحت تر آپلود کردن فایل و عکس ، فایل را از صفحه کشیده و آن را در پنل کاربری خود رها کنید و اقدام به شروع آپلود کنید .

لینک کوتاه فایل

تمامی فایل ها دارای لینک کوتاه می باشند ، این امکان در ارسال لینک از طریق اس ام اس و یا به خاطر نگاه داشتن لینک و در یاداشت کردن آن کمک بسیار فراوانی می کند .

اسکن و انتقال فایل با QR

فایل های آپلود شده در پنل دارای یک QR می باشد که با اسکن آن ، می توانید فایل را به راحتی به موبایل ویا تبلت خود انتقال دهید و یا در وبلاگ و یاوب سایت قرار دهید . .

بازیابی فایل ها

کاربر در پنل می تواند فایل هایی را که نیاز ندارد حذف کند ، فایل های حذف شده برای امنیت بیشتر در سطل زباله پنل کاربر ریخته می شود ، این موضوع برای امنیت فایل ها در نظر گرفته شده که اگر کاربر به صورت اشتباهی فایلی را حذف کند و بعدا متوجه شود ، به راحتی می تواند آن فایل ها را باز گرداند .

اما اگر کاربری فایل را از سطل زباله نیز حدف کند چه می شود !؟
فضا98 برای کاربران این موضوع را در درجه اهمیت بالا قرار داده است که به مدت 3 ماه فایل هایی که حدف گردیده است قابل بازگرداندن می باشد که باید در این خصوص با پشتیبانی تماس بر قرار کرد .